Son dakika haber: Vali Gürel, maske takan çocukları örnek vatandaş olarak gösterdi

Gelen son dakika haberine göre Vali Gürel, maske takan çocukları örnek vatandaş olarak gösterdi İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda korona virüse (Covid-19) karşı alınan tedbirlere ilişkin denetim yapan Karabük Valisi Fuat Gürel maskesini takan çocukları örnek vatandaş olarak gösterdi.

Vali Gürel, maske takan çocukları örnek vatandaş olarak gösterdi

KARABÜK – İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda korona virüse (Covid-19) karşı alınan tedbirlere ilişkin denetim yapan Karabük Valisi Fuat Gürel maskesini takan çocukları örnek vatandaş olarak gösterdi.

Karabük Valisi Fuat Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ve kurum müdürleri ile birlikte Kıbrıs Şehitleri ile Kemal Güneş Caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinde denetim yaptı. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarının öneminden bahseden Gürel, en kısa sürede korona virüsten kurtulmak için tüm çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Öte yandan Güven Kavşağı’nda maskesini takan 3 çocukla karşılaşan Vali Gürel, çocukları örnek vatandaş ilan ederek kitap ve maske hediye etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / RIDVAN BOSTANCI

Tavsiye Edilen Yazılar