Koronavirüs aşısı yaptırdıktan sonra “Kendimi korkunç hissediyorum” paylaşımı yapan ünlü model hayatını kaybetti

İngiliz model Stephanie Dubois, AstraZeneca aşısı olduktan günler sonra hayatını kaybetti. İngiltere’de üretilen ve ağırlıklı olarak bu ülkede kullanılan Covid-19 aşısını yeniden tartışmaya yola açtı. Ünlü model, aşı olduktan sonra sonra yaptığı paylaşımda “Kendimi korkunç hissediyorum. Benim için pizza ve yatak zamanı” ifadelerini kullanmıştı.

İngiltere, AstraZeneca aşısı olduktan sonra hayatını kaybeden 39 yaşındaki modeli konuşuyor. Güney Kıbrıs Rum Kesimi‘nde yaşayan 39 yaşındaki İngiliz model Stephanie Dubois, AstraZeneca aşısı olduktan günler sonra hayatını kaybetti. Bu haber kısa sürede ‘ölüm nedeni aşı mı’ tartışmalarını beraberinde getirdi.

“KENDİMİ KORKUNÇ HİSSEDİYORUM”

Dubois, Astrazeneca aşısının ilk dozunu 6 Mayıs‘ta olmuş ve yaptığı paylaşımda “Kendimi korkunç hissediyorum. Benim için pizza ve yatak zamanı” ifadelerine yer vermişti.

Covid-19 aşısı olmuştu... Ünlü model hayatını kaybetti

APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI

Dubois, bu paylaşımdan bir hafta sonra solunum problemleri nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Dubois’in koronavirüs aşısı olduktan sonra damarlarında kan dolaşımını engelleyen pıhtılaşma oluşmaya başladı.

Covid-19 aşısı olmuştu... Ünlü model hayatını kaybetti

HAYATA TUTUNAMADI

Hastaneye kaldırıldıktan 5 gün sonra durumu kötüleşen Dubois, 19 Mayıs’ta komaya girdi ve hayatını kaybetti. İngiliz modelin şüpheli ölümünün Avrupa İlaç Ajansı tarafından soruşturulacağı açıklandı.

Koronavirüs aşısı yaptırdıktan sonra 'Kendimi korkunç hissediyorum' paylaşımı yapan ünlü model hayatını kaybetti

Kaynak: Snob Magazin

Tavsiye Edilen Yazılar